Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
nowa2014 napisał:
paatkax3 napisał:
wez sie ogarnij bo az z zalem czyta sie takie rzeczy, zero pomocy w takich osobach jak Ty. Widac ze lepiej dowiadywac sie informacji od Norwegow, sa bardziej uczciwi niz ludzie z Twoim podejsciem. Tyle to wiem , wiec nie musisz sie wysilac z takim bzdetnym komentarzem z niekulturalnym slownictwem

to pytaj norwegow! i zapytaj tak jak tu- ile ci si nalezy za dziecko, wyrodna matko


nie jestes piewrsza lala ktora chce kasy za dziecko !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Patrycja Błaszczyk
(paatkax3)
Wiking
Naucz sie czytac ze zrozumieniem , nie ile mi sie nalezy za dziecko czy cos mi sie nalezy z tytuly swiadczen . Zastanow sie co piszesz, a uwierz ze rozmowa z norwegiem jest na o wiele wyzszym poziomie niz z Toba. Nie masz co sie wysilac bo szkoda mojej klawiatury na wdawanie sie w dyskusje na takim poziomie. Pozdrawiam ;0
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
nowa2014 napisał:
nowa2014 napisał:
paatkax3 napisał:
wez sie ogarnij bo az z zalem czyta sie takie rzeczy, zero pomocy w takich osobach jak Ty. Widac ze lepiej dowiadywac sie informacji od Norwegow, sa bardziej uczciwi niz ludzie z Twoim podejsciem. Tyle to wiem , wiec nie musisz sie wysilac z takim bzdetnym komentarzem z niekulturalnym slownictwem

to pytaj norwegow! i zapytaj tak jak tu- ile ci si nalezy za dziecko, wyrodna matko


nie jestes piewrsza lala ktora chce kasy za dziecko !


jak ci sie nie podoba to napisz do krola niech zmieni prawo albo norwegia zrerzygnuje z czlonkostwa w EØS
i niech wszystkie norweskie firmy wyniosa sie z Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
wrzeszczot napisał:
nowa2014 napisał:
nowa2014 napisał:
paatkax3 napisał:
wez sie ogarnij bo az z zalem czyta sie takie rzeczy, zero pomocy w takich osobach jak Ty. Widac ze lepiej dowiadywac sie informacji od Norwegow, sa bardziej uczciwi niz ludzie z Twoim podejsciem. Tyle to wiem , wiec nie musisz sie wysilac z takim bzdetnym komentarzem z niekulturalnym slownictwem

gdyby za skrobanke wiecej placili , pewnie bys sie nie zastanawiala , a tu nic... i pytanie, jak najwiecej wycisnac na swojej ciazy i ile placa, jak jestes taka kumata to poczytaj sobie na navie co ci sie nalezy a co nie , lub odrazu zapytaj kulturalnych Norwegow, bo na Nav pisza po chinsku

to pytaj norwegow! i zapytaj tak jak tu- ile ci si nalezy za dziecko, wyrodna matko


nie jestes piewrsza lala ktora chce kasy za dziecko !


jak ci sie nie podoba to napisz do krola niech zmieni prawo albo norwegia zrerzygnuje z czlonkostwa w EØS
i niech wszystkie norweskie firmy wyniosa sie z Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
paatkax3 napisał:
[quote]Naucz sie czytac ze zrozumieniem , nie ile mi sie nalezy za dziecko czy cos mi sie nalezy z tytuly swiadczen . Zastanow sie co piszesz, a uwierz ze rozmowa z norwegiem jest na o wiele wyzszym poziomie niz z Toba. Nie masz co sie wysilac bo szkoda mojej klawiatury na wdawanie sie w dyskusje na takim poziomie. Pozdrawiam ;0[/quote

nie zycze sobie pozdrowien mamu$$$$$$$ka!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
Wygląda na to, że te polki wkładają się z januszami a potem nie mają za co dziecka ogarnąć. Ja pytam gdzie są te janusze i gdzie wołowe jelita do przeciwdziałania?

Wasatych można podać o alimenty. W Polsce nie płacą ale ty redneckowi zabiero z wypłaty.

Idzta do ginekologa po pigułki chamice, czy jak....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Prezydent_elekt napisał:
Wygląda na to, że te polki wkładają się z januszami a potem nie mają za co dziecka ogarnąć. Ja pytam gdzie są te janusze i gdzie wołowe jelita do przeciwdziałania?

Wasatych można podać o alimenty. W Polsce nie płacą ale ty redneckowi zabiero z wypłaty.

Idzta do ginekologa po pigułki chamice, czy jak....


Najwidoczniej Janusze stosuja strategie "oszusta".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
nowa2014 napisał:
wrzeszczot napisał:
nowa2014 napisał:
nowa2014 napisał:
paatkax3 napisał:
wez sie ogarnij bo az z zalem czyta sie takie rzeczy, zero pomocy w takich osobach jak Ty. Widac ze lepiej dowiadywac sie informacji od Norwegow, sa bardziej uczciwi niz ludzie z Twoim podejsciem. Tyle to wiem , wiec nie musisz sie wysilac z takim bzdetnym komentarzem z niekulturalnym slownictwem

gdyby za skrobanke wiecej placili , pewnie bys sie nie zastanawiala , a tu nic... i pytanie, jak najwiecej wycisnac na swojej ciazy i ile placa, jak jestes taka kumata to poczytaj sobie na navie co ci sie nalezy a co nie , lub odrazu zapytaj kulturalnych Norwegow, bo na Nav pisza po chinsku

to pytaj norwegow! i zapytaj tak jak tu- ile ci si nalezy za dziecko, wyrodna matko


nie jestes piewrsza lala ktora chce kasy za dziecko !


jak ci sie nie podoba to napisz do krola niech zmieni prawo albo norwegia zrerzygnuje z czlonkostwa w EØS
i niech wszystkie norweskie firmy wyniosa sie z Polski


matka wie ze cpiesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok